WELLNESS  BLOG

V dnešnej dobe sa veľa hovorí o wellness z každej strany. Aký je teda význam slova WELLNESS naozaj?

Už dlhší čas sme na našom webe mali prestávku v uverejnení článku. Snažíme sa maximálne využiť čas na pomoc ľuďom, ktorí majú záujem o zmenu vo svojom živote. Rozhodli sme sa, že vrámci našej práce a zároveň aj hobby, ktorú vykonávame v našom Štúdiu zdravia, napíšeme pár postrehov a zaujímavostí. Skúste dočítať až do konca :-)

Moderná veda vrátane medicíny namietajú, že proces starnutia nie je možné zvrátiť. Tisícky čitateľov knihy Petra Keldera: Päť Tibeťanov, ktorí sa riadili inštrukciami v knihe tvrdia, že dosiahli nemožné: telesne omladli. Prinajmenej traja vedci potvrdili, že v rozpore s vedeckým poznaním, proces starnutia je možné spomaliť, ba dokonca zvrátiť.

Cvičeniu a postupnému vylaďovaniu výživy sa venujem už od roku 2000, kedy sa na mojej pokožke objavila z ničoho nič psoriáza. Prešiel som si klasicou medicínou, rôznymi smermi alternatívnej medicíny a až stretnutie s priateľmi Andreou a Marianom v roku 2015 prinieslo to, o čo som sa tak dlho usiloval. Zdravie. V súčasnej dobe považujem za najväčšiu...

Postavíme sa na rovnú podlahu na mieste, kde je dostatok voľného priestoru. Keďže sa budeme točiť, musíme počítať s tým, že nedokážeme stáť presne v jednom bode. Preto potrebujeme okolo seba určitú rezervu voľného priestoru, aby sme sa pri točení neudreli rukami do stien, skríň alebo iných predmetov v byte. Pokiaľ by sme sa chceli točiť v Prírode,...

Dnes sa budeme venovať mikróbom a mikrobiote, ako vplýva prílišná čistota na náš organizmus zvnútra a ako na našu snahu o dosiahnutie a udržanie štíhlej línie?