BLOG

Ľudská civilizácia. Ľudia. Deti. Dospeláci. Dôchodcovia. Príroda. Planéta Zem. Zdravie. Imunita. Zmysel života. Poznanie. Vedomie. Pozitivita. Harmónia, Kvalitná Vitalita a Energia, Frekvencia, Priaznivá Evolúcia ...

Začiatkom marca 2020 na jednom z online vzdelávaní som spomenul kolegom od českých susedov, čo vnímame a že predvídame strach ľudí z budúceho očkovania, ktoré je plánované v rámci "ochrany populácie". Bolo nám jedným z kolegov sebavedome naznačené: "... to se jěšte uvidí, jestli se bude očkovat populace ...".

Určite si mnohí z vás všimli v poslednej dobe na sebe alebo na ľuďoch vo svojom okolí nevysvetliteľnú únavu, nervozitu, zvýšenú spavosť a prípadne aj depresie. My to vnímame na ľuďoch okolo nás, aj keď v súčasnosti máme skôr online komunikácie resp. stretnutia a mnoho ľudí si sťažuje práve na tieto problémy. Týka sa to takisto detí ako dospelých....

Možno, že to vyzerá čudne ... ale prostredie z okolia na nás ľudí tlačí rôznymi negatívnymi formáciami energií parazitujúcich tendencií. Samozrejme, že to nie je náhoda. A je Pravdou, že ide aj o cielené zásahy, ktoré môžu smerovať vo svojom výslednom vplyve na elimináciu ľudských bytostí, teda v konečnom dôsledku na oslabenie Imunity a Zdravia.

Asi každý z nás sa chce dožiť čo najvyššieho veku v pevnom Zdraví a Vitalite, mať Radosť z aktívneho života, z Rodiny, svojich blízkych pri naplnení svojho Poslania, či Zmyslu života. Je teda zásadné pracovať stále každý deň na svojej IMUNITE. Urobiť niečo pre svoje ZDRAVIE. Mať sa rád. Žiť v stále vyššej harmónii, stabilite, kvalite ... :-)

Prečo je dôležitá vyvážená výživa s vysokou nutričnou hodnotou a aj energiou pre kvalitu mozgu a myslenia? Pre celé fyzické telo a ľudskú bytosť?

Vzhľadom k tomu, čo sa deje ľudskej civilizácii na Zemi, všade okolo nás asi nie je bezvýznamné pozrieť sa aj na dôležitosť ľudského mozgu. Jeho zásadný význam pre pozitívny vývoj. Aké mimoriadne vplyvy má kvalita výživy na jeho celkový stav a využitie potenciálu.

Touto otázkou sa zaoberáme už v piatom pokračovaní. Je veľmi zásadná. Voda ako zdroj života, jej čistota, kvalita. Ako ohľaduplne sa správame k Planéte Zem. Predpoklad pre primárny prístup jednotlivca k sebe samému na základe Celistvého Zdravého životného štýlu na všetkých úrovniach ľudskej bytosti. A tým aj prístupu k svojmu okoliu. Uvedomenie si...

Prečítajte si ako prví, čo je nové

Prihláste sa na odber Newsletteru a získajte zľavový kupón v hodnote 5 Eur na prvú objednávku alebo wellness analýzu zdarma !