Posilnenie prirodzenej obrany tela ... Zobudíme sa ?

26.02.2021

Ľudská civilizácia. Ľudia. Deti. Dospeláci. Dôchodcovia. Príroda. Planéta Zem. Zdravie. Imunita. Zmysel života. Poznanie. Vedomie. Pozitivita. Harmónia, Kvalitná Vitalita a Energia, Frekvencia, Priaznivá Evolúcia ...

Prečo tieto pojmy?

Rezonujú stále viac. Každý deň, najmä keď vidíme, čo sa deje okolo nás, čoho sme sa stali súčasťou. To nie je hra o guličky na piesočku priatelia. Ide o Životy ľudí a záchranu civilizácie pred devolúciou. To je realita, ktorú môžeme zmeniť ...

Veľmi dôležité sú naše deti :-). Deti sú naša budúcnosť. Budúcnosť, ktorú tvoríme v prítomnosti. Tu a teraz. Budúcnosť vieme ovplyvniť na 85 % prácou "Tu a teraz" v prítomnosti. Existujú výskumy vedy (nielen hypotézy), ktoré to v rámci lineárneho vnímania času v dimenzii 3D preukazujú. Novú realitu môžeme tvoriť. Rovnováha tradícii, ktoré neuväzňujú a Inovácii, ktoré Nádejou obohacujú a inšpirujú. Deti a súčasníci máme možnosť pozitívne meniť svet :-). Nikto iný to za nás neurobí. Priaznivá Evolúcia, každý z nás to môžeme tvoriť. Pokiaľ by sme boli vnútorne slobodní, nedopadlo by to takto. Integrita a nevydierateľnosť. Hodnotová čistota. Harmónia. Stále je možné vidieť pozitívnu realitu a NÁDEJ, aj keď je to zúfalstvo všade okolo nás.

Slováci máme veľmi dôležitú úlohu. A bratia Česi by nás mali podporovať. Aj ďalší naši susedia. Nie vytesnenými skarikovanými estrádami, smiešnym elitárstvom a táraním. Na prvom mieste ľudskosťou. Niektorým je tento pojem cudzí od malička (napríklad mnohí vedci). Nevedia, čo je to ľudskosť, sú tupí, emocionálne tupí aj na staré kolená, ich rozmer je aj v intelektuálnej oblasti a intuície vytesnený do chladu, nevnímajú skutočný celistvý rozmer intuície (len si to myslia). Potom je aj ich veda tupá a neľudská. Sú ako neľudia na okraji smetiska civilizácie ...

Priaznivá evolúcia v úprimnej prajnosti sebe a druhým a aj živote. Srdce Európy je pre to ako vzor stvorené. Tu nejde o "vyvolenosť niekoho", ale o poslanie. Začnime seba samých a Deti viesť k Novým hodnotám v každodennom živote. K vnútornej harmónii. Aby sme boli spojení s Prírodou prirodzene ako jej súčasť. Aby naše deti vnímali Planétu Zem ako obriu živú bytosť, ktorej sme priatelia ako ľudské bytosti, ktoré na nej neparazitujú.

Veďme ich a seba k tomu, aby sme ju dokázali chrániť každý svojím prístupom k životu pred negatívnymi vplyvmi napríklad aj geoinžinieringu v súbehu s inými negatívnymi prúdmi na Zemi, ako to vidíme každým dňom napríklad na oblohe. 

Prekuknime rôzne manipulácie, ktoré majú negatívne odtiene rôznej frekvencie a spolupracujú proti ľudskosti.

Začína to nutričnou kvalitou a hustotou vyváženej výživy. Je to fakt. Tým ovplyvníme Zdravie, Imunitu, Vitalitu, Emócie, Pozitívne Myslenie. 

Pohyb, voľné aktivity v Prírode. A nadstavba v sebapoznaní a zvyšovaní celkovej harmónie. Kvalitná intuícia ako súčasť harmónie ľudskej bytosti. Zvyšovanie Poznania a Vedomia Prirodzenou cestou.

Asi každý z nás sa chce dožiť čo najvyššieho veku v pevnom Zdraví a Vitalite, mať Radosť z aktívneho života, z Rodiny, svojich blízkych pri naplnení svojho Poslania, či Zmyslu života na Zemi. Je teda zásadné pracovať stále každý deň na svojej IMUNITE. Urobiť niečo pre svoje ZDRAVIE. Mať sa rád. Žiť v stále vyššej harmónii, stabilite, kvalite ... :-)


Aj napriek tomu existujú aj dnes na Zemi "kreatúry", schizoidné, paranoidné odpadky v ľudskom tele aj na Slovensku, aj v susedných Čechách, aj vo svete, ktoré sa neštítia ničiť iné bytosti proti ľudskosti. Sú to pôvodom nehumanoidné entity. Proste sú tu medzi nami. Už výzorom ich viete rozoznať, pretože je odpudzujúci. Niečo to o nich hovorí. Parazitujú na klamstvách, lžiach, prekrútených informáciách a polopravdách, rozbíjajú vzťahy, v minulosti dokonca manželstvá, manipulujú frustrované stáda ľudí.

Mnoho elít, ktoré sa hrajú na predvoj na Zemi sa spojí aj s čertom či diablom, keď ide o peniaze. Nechajú si vŕtať do kolena za jednu korunu. To je charakter mravných vzorov :-). Keby sa takéto bytosti nehrali na eugenické nadradené elity, neopakovali by to, čo robili napríklad pred 2 tisíc rokmi (napríklad ako Esejská sekta). Nebola by situácia na Zemi dnes taká, ako je. To je 100 % Pravda. Najväčšie pseudoelity bývaju pritom najväčšia spodina. Keď im svoj názor a Pravdu poviete slušne do očí, tak infantilne detinsky plačú, že "na nich niekto utočí", resp. sa skrývajú ako potkany a pozornosť odvádzaju na nezmysly a nepodstatné témy. O čo sú títo úbohí "kluboví" farizeji lepší než politické skazy? O nič, sú ešte horší. Našťastie im už odzvonilo :-) Skončia v nezáujme a zabudnutí ...


Priatelia, práve deti, sú naša budúcnosť. Ako príkladom inšpirácie je naša priateľka 69 ročná dochodkyňa Juliana, členka nášho tímu, ktorá každý deň bojuje za deti. Snaží sa smerovať svojím celistvým Zdravým životným štýlom k tomu, aby poukazovala na absurdnosť toho, čo sa deje dnes v spoločnosti na Slovensku. Za kvalitné vzdelanie a slobodu detí. Je príkladom pre iných rodičov, ktorých frekvenčná úroveň ako ľudských bytostí je v úrovni "otrokov". Nechceme predsa debilizáciu spoločnosti, aby sme ako Slováci boli vazali na smiech ako súčasť vazalského divadla na Planéte Zem.


Asi si neuvedomujeme, že deti môžu mať mimoriadne schopnosti. Hazardujeme s nimi. Vedia napríklad mať výbornú intuíciu. Pokiaľ sa im podarí kvalitne, plnohodnotne od útleho veku vyživiť harmonickou nutričnou kvalitou. Dodať biochémii tela vyváženou výživou potrebných 22 aminokyselín pre kódovanie potrebných proteínov DNA každý deň pravidelne ... 

Skutočne spojiť Deti s Prírodou, už od malička dokážu mať mimoriadne vnímanie, ktoré môže pomocť spoločnosti a civilizácii. 

Napríklad môžu Deti vnímať Planétu Zem ako trpí doslova vredmi vo svojom vnútri, v súvislosti s tým, čo ľudská civilizácia vytvorila. Aké svinstvá ako napríklad biologické zbrane a ľudská genocída dokážu ľudia stvoriť ...

Deti môžu dokázať predvídať hrozby a upozorniť na ne včas okolie ...

Alebo dokážu vnímať geoinžiniering. Deti sú na to obzvášť citlivé. Vnímajú ako škodí manipulácia s počasím Prírode a Planéte Zem a samozrejme Ľuďom. Ako nás tu oblbujú ušľachtilou myšlienkou ochrany Zeme pred slnečným žiarením vytváraním clony na oblohe a pod..

Jodid strieborný, barium, lithium, stroncium, hliník, uhličitan vápenatý a všelijaké "mňamky". V ďalších článkoch presne uvedieme, ako sa prejavujú vplyvy týchto chemických látok na ľudských organizmoch aj u detí a čo vo výžive dokáže posilňovať Imunitu a odolnosť voči znečistenému prostrediu (napríklad nechuť do jedla, zahlienenosť, poškodzovanie slizníc, očí, poškodzovanie vegetatívneho nervového systému, atď ...).


Že Vám je to smiešne?

Uvidíme :-). Zanedlho Pravdivá veda v oblasti neuronálnej schopnosti plasticity mozgu zrejme prinesie Nové informácie o ľudskom Vedomí. Stále je možné zvyšovať svoju harmóniu a vnímanie.

Máme to v rukách. Je to len a len na nás, aby sme vývoj zvládli pozitívnym smerom. Aby sme sa spamätali tu a teraz. A keď je potrebné, niečo aj obetovali zo svojich sebeckých túžob. Rovnováha u nás ľudí je o tom, že integrita je vyvážená vo vzťahoch k okoliu ... ani sebectvo, ani altruizmus, ani ponorenosť do hmoty ani uletenosť mimo fyzický svet. STRED.

Nechcime, prosím, už väčšie lekcie od Prírody a Planéty Zem tak, ako tomu bolo v minulosti. Nemachrujme a nevyskakujme donekonečna ako ľudstvo, že sme tu ako nadradení nad všetkým. Pretože potom sa nečudujme, že s nami zacvičí Príroda a Planéta Zem. 

Planéta Zem dokáže uživiť 10 - 12 miliárd ľudí bez problémov. Zdorazňujeme ľudských bytostí, nie parazitov. Začnime to s Mierovou spoluprácou na Zemi brať vážne a falošných mierotvorcov a pseudoelity nechajme nech skončia v zabudnutí dejín. Niektoré sopky sa nám už v tomto roku prebúdzaju (viď Etna) ...

My začíname každý deň od seba, každý deň pomáhame ľuďom a deťom :-)

Pevné Zdravie a Super Imunitu Prajeme Priatelia  © Marian Svinčiak, www.viacenergieprezivot.sk, február 2021

© Andrea Svinčiak, www.viacenergieprezivot.sk, február 2021