cz-Správna výživa a informácie

01.06.2018

Entropia v spoločnosti rastie. Nie je tomu inak ani v oblasti výživy. V časopisoch, najmä v tých "ženských" sa objavujú články na rôzne témy ohľadom výživy. Ktorá diéta je najlepšia, na čo prišli vedci v posledných mesiacoch, čo sa odporúča a čo nie. 

Mnohokrát sú informácie protichodné a laik ťažko dokáže rozlíšiť, čo je ešte v poriadku a čo už je za hranicou znesiteľnosti. Problémom bežného človeka je rozlišovanie v záplave informácií. Mnoho ľudí je z toho už tak unavených, že radšej nepočúvajú nič a jedia, čo chcú, čo im "telo povie", lebo aj to sa niekde náhodou dočítali alebo započuli. 

Niečo sme sa o stravovaní naučili od rodičov v detstve, niečo v školskej družine, niečo iné nám chutí a keď máme "nakŕmiť" vlastné deti, dostávame sa mnohokrát do úzkych. Čo je pre nás dobré, je dobré aj pre deti? Čo mám jesť, keď som chorý. Ako je to s ovocím a zeleninou v supermarketoch, keď sa hovorí, že všetko je samá chemikália.

Podstatné je, že nám chýbajú informácie. Informácie nesie energia. Energeticky prijímame informácie na takej frekvencii, na akú sme vyladení. A tu sa dostávame do začarovaného kruhu. Každému sa dostanú informácie na takej úrovni pravdy, na akú je vyladený. Čo to znamená? 

Ak nemáme v poriadku základné duchovno-energetické orgány - čakry, nevieme sa dostať k "správnym" informáciám a pokiaľ sa k nám aj nejaké dostanú, nevieme ich spracovať - neladíme. Ak však začneme pracovať so svojimi čakrami, tzv. "vylaďujeme sa", dostanú sa k nám informácie také, aké v danej chvíli potrebujeme. Pracovať na vlastnej vnútornej harmónii je tá najjednoduchšia a zároveň najťažšia vec na svete. Podstatná je VÔĽA. Aj jej úroveň však závisí od stavu našich čakier. Takže, hor sa do toho!!!