Pokiaľ si nenájdeme čas zdraví na zmenu, budeme si musieť nájsť v budúcnosti čas na chorobu. 

SPRIEVODCA CESTOU ZA ZDRAVÍM

KOMPLEXNÉ SLUŽBY


Telesná analýza

Telesná analýza alebo meranie na bioimpedačnom prístroji je v súčasnosti už základom pre získanie informácií o základných údajoch svojho tela. Keď máme informácie  - hmotnosť, objem tuku, svalov, vody, mineralizáciu kostí, BMI, metabolický vek - niekedy to prekvapí, ale aspoň viete, na čom ste. 

Na základe týchto údajov sa môžete rozhodnúť, či máte záujem o podrobnejšie a detailnejšie stanovenie ďalších údajov, kde na základe Vstupnej konzultácie si povieme ďalšie údaje potrebné pre zmenu vášho životného štýlu smerom k zdravšiemu.

Osobná konzultácia je nevyhnutná !

 • analýza opotrebenia tela - metabolický vek
 • riziko civilizačných ochorení - podkožný a vnútorný tuk
 • objem vody v tele, objem svalovej hmoty
 • nosnosť a mineralizácia kostí - riziko osteoporózy

V prípade, že ste sa rozhodli pre telesnú analýzu zdarma, zanechajte nám váš mail a telefónne číslo, čoskoro Vás budeme kontaktovať a dohodneme si stretnutie.


Osobná  konzultácia 

Vstupná konzultácia prebieha tak, že si dohodneme osobné stretnutie. Konzultácia trvá väčšinou 60 - 90 minút, kedy nám poviete váš príbeh a stanovíme spoločný cieľ. Prvá hodina je zdarma.

Súčasťou služby je meranie na bioimpedačnom prístroji (pokiaľ nebolo predtým urobené), meranie obvodu pása, bokov a končatín. 

Do 5-7 dní dostanete od nás výsledky testov a meraní, stanovenie metabolického profilu, konkrétne výživové doporučenia, doporučenia na konkrétne zmeny vo vašom životnom štýle, doporučenia na ďalšie prípadné zdravotné testy a prípadné výživové doplnky a cenovú ponuku.

Doporučíme vhodné telesné cvičenie, pohybové aktivity a možnosti osobného rozvoja. 

Prácu už za vás urobiť nevieme :) Slobodná vôľa je základ. Môžeme vás len inšpirovať a motivovať. 

Pokiaľ sa rozhodnete pre spoluprácu, stanovíme cieľ, ktorý máte záujem dosiahnuť napríklad znížiť nadváhu, vyformovať postavu, vyriešiť nejaký zdravotný problém (potrebné sú výsledky krvného obrazu od lekára) pomocou zmeny jedálnička a podobne.

Pokiaľ sa rozhodnete, máte možnosť využiť služby výživového poradcu, osobného wellness poradcu a osobného trénera.

Analýza jedálnička a výživové poradenstvo

Je určená pre tých, ktorí sa nachádzajú v období, ktoré si vyžaduje zvýšené potreby niektorých živín. Napríklad tehotné a dojčiace ženy alebo ľudia s určitým zdravotným problémom, ktorí majú záujem hľadať aj alternatívne riešenie. Je vedecky dokázané, že správna výživa je 80 % úspechu pri prevencii zdravia a povzbudení samoliečebných schopností organizmu.

Analýzu jedálnička je možné vypracovať aj pre rodičov, ktorí majú záujem optimalizovať jedálniček svojho dieťaťa s ohľadom na jeho zdravotný stav.

Vhodne navrhnutá strava, zostavená na mieru priamo pre vás, pomôže dodať do tela tie živiny, ktoré vaše telo potrebuje.

Zistenie metabolického typu je základom pre úspešné zostavenie jedálnička a fungovanie v optimálnej zóne. Samozrejme, že detailné stanovenie metabolického typu vyžaduje biochemický rozbor krvi, ktoré my nevykonávame, ale máme iné spôsoby, formou testov, ktorými zistíme práve váš typ metabolizmu.

Sústredíme sa tiež na stav vášho čreva, keďže nie sme to, čo jeme, ale to, čo dokážeme vstrebať. V žiadnom prípade neliečime, len doporučujeme ako zmeniť jedálniček, prípadne dodať niektoré makro a mikroživiny do každodennej výživy.

Spolupráca trvá minimálne 3 mesiace. Pred zahájením programu je potrebné podpísať informovaný súhlas. Na základe dohody a zaplatenia 50% zálohy bude zaslaný záujemcovi formulár, kde si počas 10 dní bude zapisovať všetko, čo skonzumuje počas tohto obdobia vrátane pitného režimu, pohybových aktivít... Zároveň mu budú zaslané dotazníky, ktoré je potrebné vyplniť pre správne stanovenie úpravy jedálnička. 

Záloha je nutná vtedy, keď sa záujemca rozhodne upraviť svoj jedálniček bez doplnkov výživy. Pokiaľ sa stane členom nášho klubu (úhrada registračného poplatku 55 EUR)  a zaradí do svojej stravy aj doplnky výživy, ktoré mu odporučíme, má servis zdarma. 

Na základe telesnej analýzy a analýzy doterajšej výživy poskytneme zostavenie jedálnička. Neodporúčame žiadny prísny stravovací kult. Vyzdvihujeme však prínosy rastlinnej stravy. Zostavíme vám jedálniček na mieru.

 • Poradenstvo pre správnu detoxikáciu
 • Vedenie a podpora pri zmene stravovacích návykov
 • Športová výživa pre maximálny výkon a regeneráciu
 • Prírodné doplnky výživy

Pohybové aktivity a fitness tréning

Harmonický pohyb je dôležitý pre regeneráciu endokrinného, lymfatického, pohybového a obehového systému. Správne dýchať je v dnešnej dobe umenie. Nedostatočná oxidácia organizmu vedie k zdravotným problémom. 

Pre rozvoj sily hlbokého stabilizačného systému je kľúčová bedrová oblasť. Preto je dôležité udržiavať strednú a spodnú časť chrbta (tzv core /jadro alebo hlboký stabilizačný systém) v dobrom stave pomocou správneho držania tela. Ponúkame vám zúčastniť sa cvičenia individálne alebo v skupine pre spevnenie hlbokého stabilizačného systému.

HIIT tréning je v súčasnosti to jedno z najlepších cvičení pre zlepšenie telesnej pohody, sebavedomia a sebadôvery. 

Čo vám ponúkame?

 • Zostavenie tréningového programu  pre spomalenie príznakov starnutia, formovanie postavy
 • Cviky vhodné k detoxikácii endokrinného systému
 • Služby osobného trénera fitness a kulturistiky

Nájdete u nás motiváciu, podporu, porozumenie, konkrétne doporučenia, ale prácu za vás už neurobíme.

V cene je aj meranie na bioimpedačnom prístroji a obvodov pása, bokov, prs a končatín. Stanovenie spoločného cieľa. Pred zahájením programu je potrebné lekárske potvrdenie a podpísať informovaný súhlas.

Máte možnosť  zaslať telefónne číslo a mail. My vás budeme kontaktovať!

Škola základov zdravej  výživy 

 V dnešnej uponáhľanej dobe, napriek tomu, že internet a médiá sú plné informácií, stále menej času na hľadanie súvislostí aj v súvislosti so zdravou výživou a zdravým životným štýlom. Vo väčšine prípade médiá dezinformujú alebo je človek už tak unavený z množstva aj protichodných informácií. To vedie k rôznym zdravotným problémom a nadváhe, resp. podvýžive.

Rozhodli sme sa poskytovať informácie pre záujemcov o zdravý životný štýl, nové informácie založené na vedeckých poznatkoch. Vzdelávame, ale neliečime. Poskytujeme konkrétne nástroje k tomu, aby ste dali svojmu telu priestor a čas k samokorekcii a prevzali kontrolu sami nad sebou.

Máte možnosť zúčastniť sa Školy základov zdravej výživy, kde počas 12 týždňov 1x týždenne počas 1 hodiny získate informácie o princípoch správnej výživy a celkovo, čo je potrebné pre zmenu životného štýlu.

Súčasťou Školy základov zdravej výživy je aj meranie na bioimpedačnom prístroji a ochutnávka a príprava jednoduchých jedál. 

Zároveň poskytujeme a organizujeme aj semináre a prednášky v oblasti výživy, pohybu, osobného rozvoja, prevencie zdravia a celkovej zmeny životného štýlu. 

Prednášky sú prínosom pre materské a základné školy, ale aj firmy, ktoré majú záujem harmonizovať prostredie vo svojich priestoroch a zvýšiť efektivitu svojej práce, zlepšiť zdravie svojich zamestnancov.

Doplnky výživy

Doporučené produkty, ktoré ponúkame, máme odskúšané na sebe aj na svojich klientoch. Produkty podporujú celkovú regeneráciu organizmu, sú energeticky čisté.

Potreby zákazníkov a poznatky sú kombinované s najnovšími výdobytkami vedy. Lekári, vedci a špecialisti na zdravú výživu spolupracujú so špičkovými odbornými partnermi, aby zákazníkom priniesli kvalitnejšiu výživu.  

Mnoho zdravotných problémov spôsobuje neprítomnosť mikroživín v každodennej výžive. Existujú tvrdenia, že všetky živiny je možné doplniť len stravou, nie je to až také jednoduché. 

Doplnky výživy sú dnes naozaj potrebné. Bolo vedecky dokázané, že vyčerpaná pôda, pesticídy a rôzne chemikálie, už neprinášajú požadované živiny nášmu organizmu.

Všetky ponúkané produkty sú bez konzervantov, parabénov a umelých prísad.

Aké výživové doplnky, prípadne produkty starostlivosti o telo a pleť potrebujete môžeme zistiť až po osobnej konzultácii. Voči klientovi máme zodpovednosť a poskytujeme dlhodobý zákaznícky servis.

Zašlite nám formulárom vľavo telefónne číslo a mil a my vás budeme kontaktovať.

Cena doplnkov: závisí od potreby, výberu a zvolenia si programu


Starostlivosť o pleť a telo


Súčasťou zdravého životného štýlu je aj žiarivá zdravá pleť. So zmenou výživy, doplnením stravy kvalitnými doplnkami doprajte aj výživu svojej pleti a celému telu pomocou kvalitnej kozmetiky, ktorú môžete vyskúšať priamo v našom štúdiu. 

Počas ošetrenia pleti získate aj krátky kurz, ako sa starať o svou pleť, zdarma.

Naša kozmetika, ktorá pleť regeneruje, hydratuje a vyživuje, bola vyvinutá na základe najnovších vedeckých poznatkov. 

Obsahuje výťažky z Aloe Vera, ovocia, harmančeka, kanabinoidov, výživných olejov... a ďalších zložiek. Neobsahuje parabény, sulfáty


S našou kozmetikou budete žiariť.

V prípade záujmu o 7 dňovú skúšobnú sadu našej kozmetiky v hodnote 21 EUR a ošetrenie pleti zdarma vyplňte prosím údaje nižšie.