Lekári predpisujú lieky, o ktorých vedia len málo, aby liečili choroby, o ktorých vedia ešte menej, ľuďom, o ktorých nevedia vôbec nič. (Voltaire)

Každý človek, ktorý má fyzické telo, by mal rozumieť základom jeho fungovania. Predovšetkým by si mal položiť otázku, prečo prijíma potravu a čo sa s ňou v tele deje. Keď si na ňu dokážem odpovedať, začne si uvedomovať podstatu zdravia, ale i chorôb.

Vnímanie duchovného pozadia sveta súvisí s vylaďovaním svojho energetického systému a zásobovaním endokrinného systému minerálmi, stopovými prvkami a vitamínmi, celkovou hmotnou výživou, ktorá je bioenergeticky priaznivá pre ľudskú bytosť. História sa neustále opakuje, civilizácie vznikajú a zanikajú a preto je dôležité uvedomiť si potenciál každej...

Pozývame Vás na úvodný seminár s praktickými ukážkami, ako získať viac energie v každodennom živote, v našich nových priestoroch v budove Agroinštitútu na Partizánskej 17 v Lučenci. Počet miest je obmedzený, môže sa ho zúčastniť iba 10 účastníkov.

Sme ľudské bytosti neustále sa vyvíjajúce počas histórie. Sme duchovno-hmotné bytosti, ktoré majú fyzické - viditeľné telá a duchovné - neviditeľné. História sa neustále opakuje a civilizácie vznikajú a zanikajú. Prečo? Čo sa udeje s tou našou? Zdá sa, že žijeme v období nekonečného chaosu a je veľmi ťažké vyznať sa v tom, čo je Pravda a čo Lož....

Entropia v spoločnosti rastie. Nie je tomu inak ani v oblasti výživy. V časopisoch, najmä v tých "ženských" sa objavujú články na rôzne témy ohľadom výživy. Ktorá diéta je najlepšia, na čo prišli vedci v posledných mesiacoch, čo sa odporúča a čo nie.