Lekári predpisujú lieky, o ktorých vedia len málo, aby liečili choroby, o ktorých vedia ešte menej, ľuďom, o ktorých nevedia vôbec nič. (Voltaire)

Neodolateľná chuť na sladké nás prepadá, ako naschval :-), práve vtedy, keď chceme nejaké to kilečko zhodiť alebo zmeniť svoje stravovacie návyky. Bojovať s túžbou po sladkom sa zdá byť niekedy totálne neprekonateľné:-) Ale, existujú stratégie, ktoré môžu pomôcť túto neprekonateľnú chuť na sladké PREKONAŤ !

Všetci mávame narodeniny. A dostávame mnoho želaní. Na prvom mieste býva zdravie. Zdravie, o ktorom všetci hovoria, že je najcennejšie. Zdravie, ktoré býva v meraní hodnôt najvyššie. Zdravie, o ktorom si väčšina z nás myslí, že pre neho robíme dosť. Naozaj je to tak? Naozaj robíme dosť? Naozaj robíme dosť pre svoje psychické aj fyzické zdravie?

Každý človek, ktorý má fyzické telo, by mal rozumieť základom jeho fungovania. Predovšetkým by si mal položiť otázku, prečo prijíma potravu a čo sa s ňou v tele deje. Keď si na ňu dokážem odpovedať, začne si uvedomovať podstatu zdravia, ale i chorôb.

Vnímanie duchovného pozadia sveta súvisí s vylaďovaním svojho energetického systému a zásobovaním endokrinného systému minerálmi, stopovými prvkami a vitamínmi, celkovou hmotnou výživou, ktorá je bioenergeticky priaznivá pre ľudskú bytosť. História sa neustále opakuje, civilizácie vznikajú a zanikajú a preto je dôležité uvedomiť si potenciál každej...

Pozývame Vás na úvodný seminár s praktickými ukážkami, ako získať viac energie v každodennom živote, v našich nových priestoroch v budove Agroinštitútu na Partizánskej 17 v Lučenci. Počet miest je obmedzený, môže sa ho zúčastniť iba 10 účastníkov.

Sme ľudské bytosti neustále sa vyvíjajúce počas histórie. Sme duchovno-hmotné bytosti, ktoré majú fyzické - viditeľné telá a duchovné - neviditeľné. História sa neustále opakuje a civilizácie vznikajú a zanikajú. Prečo? Čo sa udeje s tou našou? Zdá sa, že žijeme v období nekonečného chaosu a je veľmi ťažké vyznať sa v tom, čo je Pravda a čo Lož....

Entropia v spoločnosti rastie. Nie je tomu inak ani v oblasti výživy. V časopisoch, najmä v tých "ženských" sa objavujú články na rôzne témy ohľadom výživy. Ktorá diéta je najlepšia, na čo prišli vedci v posledných mesiacoch, čo sa odporúča a čo nie.